ŻYJ SWOJĄ WIZJĄ

TO JEST TWOJE ŻYCIE. TO JEST TWÓJ CZAS

Rusz ku przyszłości.
Zmierzaj do spełnienia.
Utrzymaj równowagę.
Czerp więcej dobra na co dzień.
Osiągaj i odpoczywaj.
Zamknij to, co było.
Żyj tym, co jest i będzie.
Zacznij teraz.

Koncept Prosty

„Wierzę, że w naszym życiu możemy doświadczyć tego, czego chcemy. Wierzę, że wymaga to wizji, planowania i działania, zbalansowanych przyjemnością, wolnością i zabawą. Wierzę, że codziennie komunikujemy się ze światem językiem naszej energii i naszych działań. I świat nam odpowiada. Koncept Oddechu jest sposobem na usprawnienie tej komunikacji i uruchomienie mocnych sił przepływu w Twoim życiu”.

W Koncepcie Oddechu znajdziesz mocne ćwiczenia takie jak Linia Życia, Koło Obszarów Życiowych, Faktor Uskrzydlenia, Cel: Specify, Mocne Strony, a także listę głównych przeszkód w realizowaniu Wizji. Inspirujący Pomyślnik, pomoże Ci dobrym słowem, a kalendarz praktyki na miesiąc pozwoli codziennie dostroić się do siebie i dnia, utrzyma Twoje ożywienie i skupienie, a także pomoże realizować plan. Przy Praktykach Oddechu zawartych w tekście są kody QR - zeskanuj i oddychaj z moim prowadzeniem.

Możesz dołączyć do facebookowej grupy Inteligencja Oddechu, gdzie prowadzimy wyzwania #OddychaMY.POLSKA, a także zadawać tam pytania dotyczące pracy z Konceptem Oddechu, na które będę regularnie odpowiadał. ZostańMy w kontakcie.

Zajrzyj do środka

Zapraszam Cię do zerknięcia do środka Konceptu. Da Ci to lepsze wyobrażenie czego się spodziewać z całości.

Z pomyślnika

Uwierz w Siebie. We wszystko czym jesteś. Daj się temu poprowadzić. Uwierz, że wszystko to, co chce w Tobie żyć jest wartościowe. Że jest oczekiwane w świecie. Że to czego chcesz dla Siebie ma sens. Że Twoje pragnienia są znaczące. Że robiąc to, co trzeba - dajesz to, co trzeba. Uwierz, że wiesz, co zrobić. Wiem, że wiesz, choć czasem nie chcesz lub się miotasz, czasem po prostu potrzeba Ci więcej czasu.

Czas jest teraz. Teraz właśnie trzeba się sobą stać, tym kim się jest, ale się jednak cyka, że może coś nie tak. Wszystko tak, choć wiele się źle jeszcze wydziewa. Nie szkodzi. Nic nie jest doskonale. Taka perfekcja tego świata. Nie ma czasu do zmar-nowania. Zaopiekuj się sobą i daj z siebie wszystko w tym roku. Pokaż swoją wspa-niałość odważnie.

Rozwiń dłuższy fragment

Jesteś, a zatem miałeś być. Właśnie taki. Wszystko, co było - było. Jesteś tu, żeby przeżyć Swoje życie. Nie czyjeś. Po Twojemu. Krok po kroku. Oddech za Oddechem. Nieuchronnie w przeznaczeniu. Wybraliśmy życie i zostało nam ono powierzone. Nie tylko nasze własne, ale wszystkich wokół. Życie jako takie. Ono nas żyje. Możesz je niszczyć, możesz je tworzyć, możesz mu pozwalać. możesz z nim walczyć, możesz go unikać, możesz go udawać, możesz je przeżyć. Możesz sobie je wziąć. Bez obok. Możesz.

To nie jest próba generalna. To jest to. To właśnie się dzieję. Dzisiaj. I jutro. Nie kie-dyś tam żyjesz. Zacznij tu gdzie jesteś, z tym, co masz, w takiej wspaniałości, prze-ciętności lub dupie w jakiej jesteś. To jest właśnie Twoje życie. Każdy jest wyjątkowy jak każdy inny. Zwykła to zatem przeciętność. Być naprawdę. Mówić sobą, nie po-wtarzać, nie popisywać się. Słuchać, słyszeć, wsłuchiwać się w siebie, w Ciebie, w Życie. Cieszyć zgrabnością ruchów dziecka i brudzić jedzeniem, zarabiać miliony i w końcu kochać się namiętnie z czułym oddaniem w życiu i z życiem i każdym innym.

Potrzebuję Cię takiej. Potrzebuję Cię takiego prawdziwego. Odważnego w tym co czujesz myślisz i kim jesteś. Nie tylko w tym w czym wygodnie. Nie w małych grach i mechanizmach obronnych. Nudzę się. Nie przesadzaj. Chodzi mi o Ciebie. I światu też chodzi Ciebie. Potrzebuję nie tylko tego, co mi możesz dać dzięki temu, czego się nauczyłeś, ale Ciebie i spotkania. Ale NaPrawdę. Nie pitu, pitu. Ładna pogoda, sorry taki klimat. Potrzebuję coraz więcej Ludzkiego. Jesteś chciany, jesteś kochany. Bądź.

A teraz oddycham inteligentnie i robię swoje.

#ODDECH
#WeźSobieŻycie

Z miłością
Michał

Pakiet Koncept Oddechu - 2 wersje

Wybierz jeden z interesujących Cię pakietów: sam planer Koncept Oddechu lub drugi dodatkowo z książką 'Inteligencja Oddechu'.

Cennik Ikona Pakiet Koncept
Pakiet
KONCEPT

39

+ wysyłka 13,90
 
Planer Oddechowy
KONCEPT ODDECHU
168 stron wersji papierowej

5 wideo-instruktarzy QR
wsparcie on-line na facebooku w grupie

Cennik Ikona Pakiet2
Pakiet
pełny

99

+ wysyłka 13,90
 
Książka INTELIGENCJA ODDECHU
w wersji papierowej
Codziennik Oddechu
dodatek do książki rozwijający nawyki oddechowe (130 stron wersji papierowej)
23 wideo instruktaże online
Planer Oddechowy
KONCEPT ODDECHU
168 stron wersji papierowej

5 wideo-instruktarzy QR
wsparcie on-line na facebooku w grupie

Podane ceny są cenami brutto